Położona w pobliżu Krakowa Skawina jest miejscem, w którym swoją siedzibę ma wiele ważnych na krajowym oraz międzynarodowym rynku firm. Właśnie dlatego wybraliśmy tą miejscowość na miejsce zorganizowania Leadership Lunchu

Zaproszonym Gościom opowiedzieliśmy o idei przywództwa XXI wieku i o tym, jak ważne
w dzisiejszym świecie jest umiejętne zarządzanie samym sobą. Powiedzieliśmy także o ogromnej roli, jaką odgrywa bycie osobą integralną, czyli zachowywanie harmonii we wszystkich aspektach życia. Wykazaliśmy dzięki temu, że tylko osoba, która z taką samą uwagą i dbałością odnosi się do 6 sfer swojego życia, jest w stanie poprowadzić innych, a to za sprawą wiarygodności, jaką ta osoba wzbudza.

Każda z zaproszonych osób została zachęcona do wypełnienia  ankiety, której wyniki wskazały, nad którymi aspektami przywództwa dobrze byłoby jeszcze popracować oraz stanowiły źródło inspiracji do dalszych działań.

Wśród gości szacowne miejsce zajął Pan Jerzy Wodnicki, Prezes Firmy Treko Laser, z którą przepracowaliśmy już dwa programy LMI – Efektywność Własną oraz Dynamikę Efektywnego Zespołu.  Pan Jerzy podzielił się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z pracy z programem oraz osiągniętymi rezultatami, okazując tym samym zaufanie, jakim nas obdarzył.