Artur Kalicki

Artur Kalicki

Człowiek z pasją!

Absolwent Profesjonalnej Szkoły Biznesu w Krakowie (kierunek Biznes Menadżer), Schenk Institute (program „Trener biznesu”) oraz Śląskiego Instytutu Szkoleń (kurs „Trener dla trenera”).

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie biznesowe i wiele osiągnięć w kilku branżach.

Wśród tych osiągnięć podaje spektakularny projekt międzynarodowy. Otóż w 2002 roku wprowadził do Polski holenderską firmę Jan Knijnenburg b.v. zajmującą się sprzedażą i budową szklarni.

Stworzył od podstaw zespół sprzedażowy, którym zarządzał do 2009 roku. W ciągu 5 lat oddział polski osiągnął 25% udział w sprzedaży światowej tej firmy.

Równolegle, od 2008 roku jest członkiem Krajowej Rady Edukacji Finansowej CROWN, w ramach której jako mówca prowadzi duże konferencje oraz kursy zarządzania finansami osobistymi i firmowymi, wspierając w ten sposób rozwój osobisty i zawodowy.

Od pięciu lat jest członkiem Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT gdzie aktywnie wspiera zrzeszonych tam przedsiębiorców, prowadząc cyklicznie seminaria i coaching indywidualny.

Artur pracując z ludźmi dostrzegł istotną lukę pomiędzy tym, co uczestnicy konferencji i kursów wiedzą, a co stosują na co dzień. Poszukując skutecznej metody pracy nad własnym rozwojem, w 2010 roku zainteresował się programami rozwoju liderów, a w rezultacie stał się członkiem zespołu LMI Polska.

 Aby poprawić się i rozwinąć, musimy wykształcić oraz utrwalić nowe nawyki i zachowania, a dzięki temu osiągnąć nowe rezultaty. Zmiana wymaga konsekwentnego działania metodą małych kroków. Jestem przekonany, że wprowadzanie zmian wymaga czasu i skoncentrowania się na rzeczach najważniejszych.

Artur jest żonaty i ma czwórkę dzieci – Kasia 21 lat, Ela 19 lat, Paweł 15 lat, Michał 8 lat. Ceni sobie ciepło rodzinne i ciągłe pogłębianie więzi z dziećmi i żoną.

Namiętnie uprawia narciarstwo alpejskie, Nordic Walking oraz off-road. Posługuje się językiem angielskim.

Kontakt:

+48 608 295 412
arkalicki@gmail.com